اجراي طرح پیاده‌راه اکباتان در اوایل سال 97

همدانمحمدرضا قرایی رئیس اداره بهسازی و عمران اداره کل راه و شهرسازی همدان، با بیان اینکه اجرای طرح پیاده راه بوعلی با همت شهرداری همدان با توجه به ارزش‌ها و پتانسیل‌های موجود در این خیابان رضایت کامل را در بین مردم ایجاد کرده است اظهار کرد: براساس جلساتی که با شهرداری و معاون وزیر راه و شهرسازی داشتیم مقرر شده که امسال طرح پیاده راه میدان امام انجام شود.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم تا یک ماه آینده اجرای این طرح عملیاتی شود افزود: براساس برآوردهای انجام شده هزینه پیاده راه میدان امام همدان 4 تا 5 میلیارد تومان تخمین زده شده است.

به گزارش فارس رئیس اداره بهسازی و عمران اداره کل راه و شهرسازی ادامه داد: قرار است هزینه‌ها از محل شهرداری تهیه شود و ادارات خدمات‌رسان همکاری لازم را در بحث زیرساخت‌ها انجام دهند.

وی با بیان اینکه پس از اجرای پیاده‌راه میدان امام اجرای طرح پیاده‌راه خیابان اکباتان در دستور کار قرار دارد تصریح کرد: براساس برآوردهای انجام شده خیابان اکباتان به دلیل اینکه در محدوده فرسوده‌تری قرار دارد بیش از 10 میلیارد هزینه دارد.

قرائی خاطرنشان کرد: قرار است در زمان شروع عملیات میدان امام برای اجرای پیاده‌راه خیابان اکباتان نیز به صورت آزمایشی برای شروع کار بسته شود

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *