استاندار همدان : برگزاری مراسم بزرگداشت مرحومه دباغ در روز پنج شنبه

استاندار همدانمحمدناصر نیکبخت ظهر امروز در شورای فرهنگ عمومی استان همدان با قدردانی از مردم استان همدان در پذیرایی از زائران اربعین حسینی اظهار داشت: باید به مردم همدان تبریک بگوییم که عاشقانه به زائران اربعین حسینی خدمات دادند.

وی با بیان اینکه آمادگی کامل برای پذیرایی واسکان زائران در شرایط بحران و برف در استان را داریم افزود: همه مردم ورود کردند و زائران را زیبا بدرقه کردند اکنون نوبت استقبال است و از همه مردم شریف استان و رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما و روزنامه‌ها برای انعکاس فعالیت‌ها قدردانی می‌کنم.

استاندار همدان بیان کرد: همه دستگاه‌ها به ارائه خدمات خوب ورود کردند اما قدردانی مضاعف را باید از نیروی انتظامی به خاطر ایجاد امنیت و روان‌سازی ترافیک، به ویژه در زمینه راهنمایی برای نرفتن زوار به مرز مهران داشت.

وی عنوان کرد: براساسی درخواستی که وزارت کشور برای عدم مراجعه زئران به مرز مهران بعد از بسته شدن توسط دولت عراق داست 32 هزار نفر از زائران را از ورود به مهران منع و به مرزهای دیگر بازگشت دادیم.

نیکبخت گفت: مردم همدان در موکب‌هایی که در کربلا برپا شده است تاکنون در هر وعده غذایی 75 هزار پرس غذا در بین زائران توزیع کرده‌اند و در موکب‌های داخل استان نیز 300 هزار وعده غذا توزیع شده است.

وی با گرامیداشت هفته بسیج تصریح کرد: بسیج الگوی موفقی برای خدمت‌رسانی به جامعه و انقلاب و نهادی قابل تأسی و احترام است و این الگو را باید حفظ، توسعه و گسترش دهیم.

استاندار همدان بیان کرد: بسیج در تمام شئون زندگی ما می‌تواند تأثیرگذار باشد و نباید منحصر به گروه خاصی شود و باید در جامعه گسترش یابد.

وی با اشاره به درگذشت مرحومه «مرضیه حدیدچی» گفت: مراسم بزرگداشت این بانوی انقلابی بزرگ روز پنجشنبه هفته جاری در استان همدان برگزار می‌شود که لازم است اطلاع‌رسانی گسترده‌ای نسبت به مراسم این بانوی که برای انقلاب و همدان ستاره ارزشمندی است انجام شود.

نیکبخت با اشاره به سفر «نوبخت» به همدان اظهار داشت: معاون رئیس جمهور به منظور بازدید از آخرین وضعیت پروژه راه آهن به همدان سفر می‌کند.

وی استعفای آیت‌الله محمدی نماینده ولی‌فقیه در استان همدان را شایعه‌ای بیش ندانست و گفت: مردم مراجعات متعدد و سنگینی به ما دارند و از مقام معظم رهبری ملتمسانه درخواست دارم تا خدمات آیت‌الله محمدی در استان ادامه یابد و در این رابطه نامه‌ای در حال تهیه است.

به گزارش تسنیم استاندار همدان تصریح کرد: آرامش کنونی استان همدان، امیدواری مردم به نظام و انقلاب و وحدتی که در استان هست علاوه بر تأثیر سازنده انقلاب، مرهون نفس سازنده نماینده ولی‌فقیه در استان است.

وی بیان کرد: امام جمعه همدان با روحیه عالمانه، عارفانه، صادقانه و ولایت‌مداری سبب شده‌ است در اجرای اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال هیچ مانعی در استان نبینیم و امیدواریم این موضوع صحت پیدا نکند.

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *