امام جمعه موقت همدان: وحدت مردم در خلق حماسه ۲۲ بهمن سبب یاس دشمنان شد

حجت‌الاسلام جوادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته همدان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به آیات قرآن کریم اظهار داشت: موضوع وحدت در جامعه امری بسیار مهم و مورد تاکید در آیات و روایات اسلامی است که همیشه و به‌ ویژه در این ایام باید بیش ازپیش مورد توجه همگان باشد.

وی با بیان اینکه وحدت و همدلی با توجه به کمین دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دارای اهمیت بالایی است گفت: اختلاف و تفرقه در بین آحاد جامعه بویژه در فصل انتخابات نباید وجود داشته باشد.

جوادی با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم از سوره انفال که می‌فرماید همه باید در گفتار و اعمال از خداوند و رسولش اطاعت کنند افزود: هرگز دو بنده واقعی خداوند با یکدیگر اختلافی پیدا نمی‌کنند چرا که بر اساس خواست خداوند متعال و برای رضایت او عمل می‌کنند.

وی تاکیدکرد: بر اساس معنای آیه شریفه چنانچه مسلمانان دچار اختلاف و نزاع شوند دچار سستی و افتراق می‌شوند و در این صورت است که مورد طمع دشمنان قرار می‌گیرند.

جوادی حضور حماسی مردم را در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن نمادی از وحدت مردم با برکات بسیار زیاد دانست و گفت: وحدت و یکدلی سبب می‌شود که دشمن جرات تعرض به کشور را نداشته باشد و مردم بصیر در هفتم اسفندماه در پای صندوق‌های رای، یکبار دیگر این  وحدت خود را به همگان نشان می‌دهن دو موجب یاس دشمنان می‌شوند.

خطیب جمعه همدان حضور پرشور و شعور در پای صندوق‌های رای را امری بسیار مهم دانست و تاکید کرد: مردم باید با دقت در انتخاب افراد، متدین‌ترین، سیاست‌مدارترین و خدمت‌گزارترین افراد را روانه مجلس شورای اسلامی کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم  وی همچنین با تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب‌کبری (س) این روز را به همه مردم به ویژه پرستاران جامعه تبریک گفت.

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *