بیانیه مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار همدان در محکومیت شهادت شیخ نمر

81683614-70034764

نماينده ولي فقيه در استان وامام جمعه همدان و استاندار همدان در بيانيه اي مشترک ضمن محکوم کردن شهادت شيخ نمر توسط حامي اصلي تروريسم داعشي در منطقه ، خواستار مجازات عاملان اين حرکت ضد انساني و اسلامي شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومي استانداري همدان در اين بيانيه آمده است: ديگر بار دست استکبار از آستين وهابيت حاکم بر عربستان بيرون آمد و يکي از مجتهدين و علماي انقلابي و ظلم ستيز و مجاهد تشيع را مظلومانه به شهادت رساند تا بدين طريق نداي مظلوميت مسلمانان بوي‍ژه شيعيان را در جهان طنين انداز نمايد.

بي ترديد اين حرکت خصمانه و ظالمانه آل سعود بر اساس وعده قرآن و مصداق حديث شريف نبوي« الملک يبقي مع الکفر و لا يبقي مع الظلم» بي پاسخ نخواهد ماند و ديري نخواهد پاييد که پايه و اساس حکومت ظالم فرو خواهد ريخت.

بي ترديد چهره واقعي حکومت داعشي عربستان و وهابيت عاري از انسانيت و حقوق بشر با حرکاتي اينگونه و جنگ با انديشه و تفکر برتر اسلام راستين، براي همگان مشخص تر شده و انتظار مي رود مدعيان دروغين حقوق بشر به خودآمده و دست از حمايت آشکار و پنهان از رژيم ضدانساني که در يمن و بحرين کودک مي کشد و در سوريه و عراق حامي داعش و تروريسم است و درون مرزهاي خود به علما و شيعيان و متفکران آزادي خواه ظلم روا مي دارد، بردارند.

مردم استان همدان همگام با امت ظلم ستيز ايران اسلامي و مسلمانان آزاده جهان ضمن عرض تسليت اين ضايعه مولمه به پيشگاه حضرت ولي عصر(عج)، مقام معظم رهبري و جهان تشيع بويژه مردم شريف و انقلابي ايران اسلامي، شهادت شيخ نمر توسط حامي اصلي تروريسم داعشي در منطقه را محکوم نموده و خواستار مجازات عاملان اين حرکت ضد انساني و اسلامي از سوي مراجع بين المللي هستند.

به اميد روزي که مظلومين جهان شاهد ويراني کاخ هاي ظلم و اقامه عدل در اقصي نقاط گيتي باشند.

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *