تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندارهمدان از حضور حماسي مردم

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهر همدان و استاندار همدان با صدور پيام مشترکي از حضور حماسي مردم استان در انتخابات هفتم اسفند ماه تقدير کردند.
81683614-70034764
در اين پيام آمده است: مردم غيور و فرهيخته استان همدان، حضور حماسي شما دوشادوش با ملت شريف ايران در انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري و دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و لبيک به نداي مقام معظم رهبري (مدظله العالي ) گامي مهم در مسير استقلال طلبي و عزت خواهي کشور و منشاء سربلندي و سعادت نظام مقدس جمهوري اسلامي بود.
آيت الله غياث الدين طه محمدي و محمد ناصر نيکبخت افزودند: مردم با اين حضور ، شرايط اميدواري دوستان و ياس و نااميدي دشمنان اين مرز و بوم را فراهم و عظمتي نو برپا و عزت و سربلندي ايران اسلامي را در عرصه بين الملل تحکيم بخشيدند.
آنان معتقدند که بي ترديد پيروز اين انتخابات، همان مردمي هستند که عاشقانه براي ميهن و دين خود به صحنه آمدند تا ثابت کنند که در منطقه و جهان پرآشوب امروز اين ملت متمدن ايران است که راه خود را مردمسالاري ديني برگزيده و صندوق راي تعيين کننده سرنوشت کشور و مردم است.
امام جمعه و استاندار همدان عنوان کردند: اين حماسه با نقش آفريني مردم رقم خورد و فرآيند انتخابات با فراز و فرود آن با نقش آفريني مردم به مشارکتي چشمگير رسيد.
در اين پيام امام جمعه و استاندار همدان با تبريک به منتخبين مردم در مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي از مردم شريف، بزرگوار و صميمي استان و نامزدهاي محترم و هواداران آنها که با شرکت خود موجبات اين حماسه بزرگ را فراهم نمودند، سپاسگزاري کردند.
در اين پيام آمده است: از تلاش و اهتمام تمامي دست اندرکاران انتخابات اعم از عوامل اجرايي، بازرسي و نظارت، نيروهاي انتظامي، امنيتي و اصحاب رسانه استان که زمينه اين حضور را فراهم آوردند، صميمانه تشکر و قدرداني مي نماييم.
در اين پيام تاکيد شده: اکنون زمان آن است تا همگان ، با اتحاد و همدلي در جهت رشد، شکوفايي و توسعه همه جانبه استان بکوشند و مسير پيش رو را با شتاب هرچه بيشتر طي کنند.
استان همدان با يک ميليون و 760 هزار نفر جمعيت 9 شهرستان و هفت حوزه انتخابيه داراي 9 کرسي در مجلس شوراي اسلامي و دو کرسي در خبرگان رهبري است.

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *