حماسه انتخاب

1396023001052621010934964 مردم دارالمؤمنین همدان در اقصی نقاط استان از ساعات اولیه صبح امروز مصادف با روز انتخابات و تعیین سرنوشت خود و آبادانی شهر و کشور در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند تا بار دیگر با حضور و مشارکت خود پایبندی به نظام جمهوری اسلامی ایران را اثبات کنند.

صف‌های طولانی در شعب اخذ رأی نشان از موج خروشان شور و شعور انتخاباتی مردم برای خلق حماسه انقلابی دیگری است تا در تاریخ انقلاب اسلامی ایران ماندگار شود و تمام توطئه‌های دشمنان برای ناامیدی ملت از نظام اسلامی را خنثی کنند.

اکنون که بیش از 8 ساعت از آغاز فرآیند اخذ رأی برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا می‌گذرند مردم حضور چشمگیری در شعبه‌های اخذ رأی فعال در سطح شهرها دارند تا رأی خود را به صندوق انداخته و با آرمان‌های والای امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کنند.

در یکی از شعب اخذ رأی شهر همدان خانم 104 ساله‌ای همراه نوه خود که برای حضور در پای صندوق‌ رأی حاضر شده بود که این حضور سبب حیرت همه رأی‌دهندگان شد.


در شعب اخذ رأی بسیاری از جوانان و نوجوانان رأی اولی همراه دوستان و خانواده خود حاضر شدند و با نشاط وافری در صفوف رأی در انتظار ایستادند تا برگه سرنوشت کشور و مهین خود را به دست بگیرند. در این میان بازار سلفی‌ گرفتن‌ها داغ‌تر است و انگشت‌ سبابه جوهری و رنگین خود را به عنوان نمادی برای بیان حق رأی و آزادی انتخاب خود بالا می‌گیرند تا اثبات کنند که قلبشان برای این ایران اسلامی می‌تپد.

این دوره از انتخابات به دلیل حساس‌سازی و تأکیداتی که مقام معظم رهبری منبی بر ضرورت حضور حداکثری مردم در پای رأی داشتند از ساعات اولیه تاکنون با حجم گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی همراه بوده است که نویدی برای اعتلای هر چه بیشتر نظام جمهوری اسلامی است.

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *