رئيس شوراي اسلامي شهر همدان :”اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل”مبنای عملکرد شهرداري باشد.

شورا همدان

ديدار نوروزي شهردار و مديران شهرداري همدان با رئيس و اعضاي شوراي اسلامي شهر همدان صورت گرفت ، در اين ديدار رئيس شوراي اسلامي شهر همدان ضمن تبريك سال نو اظهار كرد: با توجه به تأكيدات مقام معظم رهبري درخصوص نام‌گذاري سال 95 امسال بايد اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل مبنا و سرلوحه كار مديريت شهري همدان قرار گيرد.

علي‌اكبر نظري با اشاره به اينكه سال 95 مزين به عطر فاطمي است، گفت: شروع سال جديد با ميلاد با سعادت دخت نبي اكرم حضرت فاطمه زهرا(س) را بايد به فال نيك گرفت و اميد مي‌رود سال پر ميمنت و خوبي داشته باشيم.

نظري با بيان اينكه سالي كه گذشت سال پرچالشي از نظر مباحث مالي براي شهرداري‌هاي سراسر كشور بود، اضافه كرد: با توجه به شرايط اقتصادي و ركودي كه نشأت گرفته از فضاي جهاني بود و در كنار آن تحريم‌هاي دشمنان عليه ايران اسلامي، مشكلات عديده‌اي را براي شهرداري‌ها به‌وجود آورده بود، شهرداري همدان به خوبي توانست سال 94 را پشت سر بگذارد.

وي با تأكيد بر اينكه مديريت شهري بايد در سال جديد اقتصاد مقاومتي را در زواياي كار و عمل نهادينه كند افزود: توانمندي و هنر مديريت شهري در شرايط سخت نمود پيدا مي‌كند و شهرداري همدان بايد با جديت وارد عمل شود.

رئيس شوراي اسلامي شهر همدان نام‌گذاري امسال به نام سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل را يك شاخص برشمرد و گفت: مديران شهرداري بايد از اين شاخص به خوبي بهره گرفته و با عمل به آن توانمندي خود را نشان دهند.

نايب رئيس شوراي اسلامي شهر همدان هم ضمن تبريك سال جديد از زحمات و تلاش مجموعه شهرداري همدان در ارائه خدمات به شهروندان تشكر كرد و گفت: با همت و تلاش مجموعه مديريت شهري امسال نامي خوب از همدان در ذهن مسافران باقي ماند.

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *