سرلشکر رحیم‌صفوی در حماسه عظیم 22 بهمن همدان: دشمن در پی نفوذ در باورهای انقلابی است.

139409051332161286586744-420x292سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی در مراسم بزرگداشت 22 بهمن در همدان با تبریک این روز اظهار کرد: سلام مقام معظم رهبری را به شما مردم دارالمومنین می‌رسانم که با حضور خود اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی را به دنیا نشان دادید.
وی، حضور در راهپیمایی 22 بهمن را حماسه عظیم و ظرفیت استراتژیک انقلاب اسلامی برای دفع توطئه‌های دشمن خواند و خواستار توجه به این مهم شد.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه حضور در حماسه راهپیمایی 22 بهمن صلابت و اقتدار ایران اسلامی را به دنیا نشان می‎دهد، اضافه کرد: تأیید حقانیت نظام، بصیرت سیاسی و ولایتمداری از نتایج این حضور عظیم است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به آثار و نتایج پیروزی انقلاب اسلامی در جهان پرداخت و ادامه داد: فروپاشی نظام دوقطبی غرب و جلوگیری از تحقق پروژه تک‌قطبی‌سازی قدرت در جهان از سوی آمریکا از نتایج بزرگ تحقق انقلاب اسلامی بود.

 به گزارش فارس، سرلشکر صفوی در ادامه انقلاب اسلامی را یک پدیده مهم و بزرگ ژئوپلیتیکی در مناسبات سیاست، قدرت و فرهنگ در مقیاس جهانی و منطقه‌ای و ملی بود خواند و خواستار توجه به این امر مهم شد.

وی، قدرت را در جهان کنونی از آن اسلام دانست و ادامه داد: غرب به دنبال ترویج فرهنگ لیبرال دموکراسی و اقتصاد سرمایه‎داری بود که انقلاب اسلامی با الهام از دین مبین اسلام این نسخه را درهم پیچید.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه انقلاب اسلامی فضای امید و خودباوری را در بین ملت‎ها ایجاد کرد، تأکید کرد: این انقلاب فراتر از مرزهای ایران، منش استکبارستیزی و حق‎طلبی را در بین ملت‎ها زنده کرد.

وی، بیداری اسلامی در کشورهای منطقه و ملت‎های آزادیخواه را از دستاوردهای آرمان‎های والای انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: استقامت و ایستادگی ملت ایران به تبعیت از رهبری، توانسته مکتب مقاومت اسلامی را در منطقه شکل دهد.

سرلشکر صفوی در ادامه با بیان اینکه طی 50 سال گذشته آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای وابسته به سران استکبار با اعزام نیروهای تروریستی تکفیری جنگ نیابتی به راه انداخته‎اند، گفت: آنها با این اقدام به دنبال ایجاد کشورهای سوخته و عقب‌افتاده هستند تا به اهداف خود دست یابند.

این مسئول با اشاره به ائتلاف بزرگ ایران، روسیه، عراق، سوریه و حزب‎الله در مواجهه با ائتلاف آمریکایی ـ صهیونیستی گفت: این ائتلاف توانسته در مقابل غرب و سران استکبار به موفقیت‎های بزرگی دست یابد.

مشاور عالی فرمانده کل قوا با بیان اینکه قدرت انقلاب اسلامی تعیین‎کننده سرنوشت منطقه به نفع مقاومت اسلامی منطقه است، گفت: ایران در حال حاضر اثرگذارترین و قدرتمندترین کشور منطقه غرب آسیاست.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ در نهادهای تصمیم‎ساز و تصمیم‎گیر جامعه، گفت: مقام معظم رهبری بارها خطر نفوذ را گوشزد کرده‎اند که باید مراقب بود.

سرلشکر صفوی تأکید کرد: اگر دستگاه‌های سیاسی و مدیریتی کشوری تحت تأثیر دشمنان و مستکبران قرار گیرد، در آن شرایط تصمیمات این کشور تحت‌الشعاع نظرات دشمنان قرار خواهد گرفت که این بسیار خطرناک است.

وی از تلاش دشمن برای ناامید کردن نیروهای انقلابی و ارزشی در کشور سخن به میان آورد و گفت: آنها به دنبال خسته کردن نیروهای مخلص و انقلابی هستند و در این راه سرمایه‎گذاری‎های زیادی انجام می‎دهند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه دشمن می‎خواهد شرایط را طوری القا کند که ما اقتصاد سرمایه‎داری غرب و فرهنگ آن را بپذیریم، خاطر نشان کرد: ایجاد اختلاف در بین مسئولان و یا انشقاق در بین مردم و مسئولان از دیگر ترفندهای دشمن است که باید نسبت به این دسیسه‎ها هوشیار باشیم.

وی، آمریکا را دشمن اول ملت ایران دانست و ادامه داد: دست آمریکا به خون فرزندان این مرز و بوم آغشته شده و برای دستیابی به اهداف خود هنوز نیز با استفاده از رژیم آل‌سعود در حال کشتار شیعیان و مسلمانان است.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا، عدم بهره‎گیری از ظرفیت‎ها و داشته‎های کشور برای حل مشکلات اقتصادی را یکی از آفت‎ها و آسیب‏‎ها عنوان کرد و گفت: مدیران لایق باید از ظرفیت جوانان کشور استفاده کرده و از آنها برای توسعه و پیشرفت جامعه بهره بگیرند.

سرلشکر صفوی با بیان اینکه دشمن در پی نفوذ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در باورهای انقلابی مردم به ویژه جوانان است، اظهار کرد: به طور حتم با روحیه انقلابی می‎توان بر تمام مشکلات فائق آمد.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه ایران باید از ظرفیت بازار 20 میلیارد دلاری عراق برای صادرات کالا استفاده کند، خاطر نشان کرد: بازار عراق در حال حاضر به تمام محصولات ایران نیاز دارد پس باید از این ظرفیت برای توسعه صادرات بهره برد.

 

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *