لیست نامزدهای انتخاباتی مورد حمایت مجمع اصلاح طلبان استان همدان

مجمع اصلاح طلبان استان همدان،طی بیانیه ای لیست نامزدهای انتخاباتی مورد حمایت خود را اعلام کرد، متن بیانیه بدین شرح است .

بسمه تعالی

مردم شریف استان همدان

 

نیک آگاهید که کشور ما، در این سالهای اخیر، رنجهایی بسیار بخود دیده است، رنج هایی که هریک چون ، زخمی سرباز سلامتی این پیکر کهن را در معرض آسیب جدی قرار داده است. اما این امید به بهبود بود که؛ در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 ، ملت را برآن داشت تا، در تنگناها، راهی بگشاید و در این روزها تکاپو و پویایی جامعه برای برداشتن گامی بلندتربه سوی کامیابی بیشتر، قابل ستایش و ستودنی است. آنچه مشخص است، این روزها عزمی جدی و ملی برای کمک به تثبیت گفتمانی که “صلح و رفاه شهروندی ” را مد نظر دارند، در هم میهنان بوجود آمده است.

اصلاح طلبی، درخت تنومند و با ریشه‌ در عمق جان ایرانی است، گاه نحیف و در مسیر تندباد بوده و گاه مانند 76 و 92 جوانه ی تازه بر تن گرفته و امید آفرین شده است.

مجمع اصلاح طلبان استان همدان، بعنوان بخشی از جریان اصلاح طلبی، با احترام به تنوع سلایق و تحلیل های این دایره ی فکری، اعلام می دارد؛ اصلاح طلبی را مطالبه ایی اجتماعی برآمده از متن و عمق خواست اجتماعی و در راستای بهبود وضع جامعه می داند، لذا معتقدیم؛ هیچ کس صاحب حق انحصاری این تفکرنبوده و اصلاح طلبی ملک طلق کسی نیست. ازاین رو ، از هم استانی های عزیزمان میخواهیم، با در نظر گرفتن مطالبات بحق خود، و با مشارکت فعال و کنشگرانه به تداوم مسیری که عزت و کرامت انسانی و رفاه اجتماعی، در دل آن است ، رای داده و با تقویت بعد جمهوریت نظام به تثبیت آرمانهای انقلاب اسلامی، که در قانون اساسی جمهوری اسلامی، متجلی است ، کمک نمایند. ازاین رو لیست نامزدهای انتخاباتی مورد حمایت ما به شکل زیر به مردم شریف استان، معرفی و پیشنهاد می گردد:

حوزه انتخابیه همدان و فامنین:

دکتر هوشنگ وفایی

دکتر محمدرضا شهباز بیگیان

حوزه انتخابیه ملایر:

جناب آقای محمد کاظمی

دکتر علیرضا امامی

حوزه بهار و کبودرآهنگ:

مهندس علی یعقوبی

حوزه ی انتخابیه رزن:

جناب آقای حسن لطفی

حوزه انتخابیه نهاوند:

آقای دکتر علی سلگی

ضمنا در شهرستانهای اسد آباد، و تویسرکان با توجه به عدم امکان رقابت جدی ونبود کاندیدای شاخص اصلاح طلب تا زمان تنظیم این لیست، ضمن دعوت مردم به حضور و مشارکت جدی در انتخابات این حوزههای ی انتخابیه، کاندیدایی خاص را مورد حمایت قرار نداده و معرفی نمی نماید.

امید است با تداوم، تقویت عقلانیت در جامعه ، و مشارکت مسئوولانه و بالای شهروندان محترم، به تثبیت دستاوردهایی ارزشمند دیپلماتیک دولت تدبیر و امید در دوسال اخیر کمک کنیم .

در پایان لازم است با آرزوی سلامتی و موفقیت، مراتب احترام و سپاس خود را نسبت به دیگر کاندیدا های محترم اصلاح طلب، که بزرگوارانه، در کنار ما بوده و هستند ابراز کنیم.

《 فارغ از هر زنده باد و مرده باد، سر به راه مملکت باید نهاد

مام میهن عاشق صلح و صفاست》

 

” مجمع اصلاح طلبان استان همدان”

دوم/ اسفند ماه/ نودو چهار

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *