مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان:65 هزار دانش‌آموز رأی اولی در استان همدان

عبدالرضا فولادوند ظهر امروز در همایش بزرگ «فصل حضور» با موضوع پرسش مهر 94 ریاست جمهوری در سازمان دانش‌آموزی همدان اظهار کرد: هدف از برگزاری این مراسم این بود که در استان همدان 27 هزار و 950 نفر شامل دانش‌آموزان، فرهنگیان و خانواده آنها در پرسش مهرماه شرکت کردند که از این تعداد 47 نفر برنده این پرسش شدند و رتبه‎های برتر را کسب کردند.

وی در خصوص دومین هدف برگزاری همایش فصل حضور افزود: ایام انتخابات است و تمام دنیا برای دیدن مردم به صحنه آمده‎اند، پس از انتخابات خردادماه 92 حرکت و عظمت کشور باید در هفتم اسفندماه تکرار شود.فولادوند

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان ادامه داد: امسال 65 هزار دانش‌آموز رأی اولی در استان همدان وجود دارد که با همکاری آموزش و پرورش و سازمان دانش‌آموزی تلاش می‌کند با تشویق و بدون هیچ دخالتی در تصمیم‌گیری دانش‌آموزان و فرهنگیان استان حماسه‌ای دیگر را در روز انتخابات ایجاد کنند.

به گزارش فارس معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان همدان نیز در این همایش گفت: امیدواریم حاصل جمع‌بندی مقالات و سایر برنامه‌های فرهنگی بتواند راهگشای مسئولان کشور پس از برجام باشد.

مصطفی خزایی افزود: به طور قطع یکی از برگ‌های انقلاب که ورق زده شد و فصلی تازه را ایجاد کرد مذاکرات هسته‌ای است که با دو سال تلاش، جدیت، دلسوزی و فداکاری سرداران عرصه دیپلماتیک به سرانجام رسید.

وی با بیان اینکه در هر مذاکره‌ای برای دسترسی به اهداف تعامل نیاز است، اظهار کرد: ملت ایران در این قضیه 12 سال پافشاری کرد تا توانست حقوق اساسی خود را به نتیجه برساند.

خزایی ادامه داد: به طور قطع به یقین صبر و پشتکار مردم در شرایط سخت زمینه مذاکره رو در رو، مستقیم و با قدرت را با استفاده از رهنمودهای رهبری به یک پیروزی شیرین برای کشور تبدیل کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم با ایجاد فضای جدید و بهره‌مندی از این فضای مطلوب و حضور عزتمندانه ملت ایران برنامه‎ریزی دقیق و پشتکار در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی به نحو احسن و مطلوب استفاده شود.

 

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *