معاون سياسي و امنيتي استانداري همدان : دولت تدبير و اميد جسارت عذر خواهي از مردم را داشته است .

الهی تبار. همدانامحمد ابراهيم الهي تبار روز يکشنبه در نشست اطلاع رساني و انعکاس کارنامه دولت در ارتباط با شوراهاي اسلامي استان همدان افزود: حقوق هاي نامتعارف براي کسي قابل قبول نيست و رئيس جمهوري با همه قوا با عوامل برخورد کرد .

وي اضافه کرد: هر چند اين مساله ريشه در مجوزهاي صادر شده داشته اما نه تنها آنها نبايد مي گرفتند بلکه نظارت ها نيز الزامي بود.

وي افزود: از افتخارات دولت اين است که اگر کار اشتباهي صورت گرفته به راحتي از مردم عذر خواهي مي کند و اين جسارت را داشته و در راستاي رفع مشکلات قدم برداشته است.

وي بيان کرد: يکي از برکت هاي نقش رسانه، رفع مشکلات و حل حقوق هاي نامتعارف بود که اين مسائل به وضوح مطرح شد چرا که رسانه ها به عنوان گوش و چشم جامعه مشکلات را رصد کرده و بيان مي کند .

وي با بيان اينکه مردم سرمايه اجتماعي کشور هستند و اتکا نظام جمهوري اسلامي به مردم است افزود: انسجام و وحدت ملي مهمترين هدفي است که همواره دنبال مي شود و براي رسيدن به اين هدف متعالي بايد سطح رضايتمندي را در بين مردم افزايش داد.

به گزارش ايرنا معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان تصريح کرد: بايد با کاهش فاصله بين مردم و مسئولان در راستاي افزايش همبستگي و پيوستگي گام برداشت.

الهي تبار با بيان اينکه نظام سلطه و کشورهاي منطقه که بازيگردان امريکا هستند به دنبال ايجاد گسست هستند ادامه داد: اين کشورها براي دستيابي به اهداف شوم خود از امکانات متفاوتي استفاده مي کنند.

وي با بيان اينکه بازي هاي سياسي و جناحي در راستاي تقويت نظام و انقلاب نيست افزود: جامعه به نقد و بررسي از سوي مردم و رسانه ها نياز دارد چرا که رسانه ها چشم بينا و گوش شنواي جامعه هستند.

الهي تبار افزود: اگر در جامعه فضاي نقد و نقادي نباشد مشکلات زيادي در درون نظام بروز مي کند که جبران آن مشکل است.

وي خاطرنشان کرد: ايجاد فضاي نقد ضرورت نظام است و اين قضيه در نظام مورد تاکيد بوده است اما فضاي تخريب و بي انصافي چيزي است که نه تنها کمکي در راستاي بهبود اعتماد سازي نخواهد داشت بلکه در راستاي کاهش سرمايه هاي نظام تاثير گذار خواهد بود.

وي به فرمانداران و اعضاي شوراها تاکيد کرد که در هفته دولت به افزايش سطح سرمايه هاي اجتماعي توجه شود و افزود: دولت توانست در حوزه اقتصادي و درمان آرامش و رضايتمندي را ايجاد کند که اين مساله بايد براي مردم عنوان شود.

معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان افزود: دولت در بحث خودکفايي برخي محصولات و تشکيل شرکت هاي دانش بنيان توانسته موفقيت هاي بزرگي را کسب کند و از سوي ديگر در سال 94 که بدترين سال مالي بعد از انقلاب بود دولت تدبير و اميد با مديريت به موقع مانع از بروز مشکلات شد و فعاليت عمراني را کاهش نداد.

وي با بيان اينکه شوراها نماد جمهوريت در کشور هستند ابراز اميدواري کرد که برنامه هايي تدوين شود که اثر گذار باشد و مردم به نظام اميدوار شوند.

معاون سياسي و امنيتي استاندار همدان با بيان اينکه امنيت امروز کشور بزرگترين دستاورد نظام است افزود: بنيه دفاعي و ديپلماسي ما در اين بخش تاثير گذار است و امروز کساني که خود تکفيري ها را به وجود آوردند درگير اين گروهک ها شده اند.

وي با تاکيد بر ارائه عملکرد دولت از سوي مديران و فرمانداران افزود: سه سال از عمر دولت گذشته است و بايد به انعکاس اقدامات و عملکرد دولت پرداخت به شکلي که کلان نظام را ببينيم تا اميدواري بيشتري را در سطح جامعه رقم بزنيم.

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *