پروازهای همدان به کیش و مشهد از ۲۶ تیرماه آغاز می‌شود

پرواز همدان به مشهد و کیش

مدیرعامل غار علیصدر همدان از انجام ۴ پرواز هر هفته از فرودگاه همدان خبر داد و گفت: پروازهای همدان به کیش و مشهد از ۲۶ تیرماه آغاز می‌شود.

حمید یاری در جلسه هماهنگی پروازهای همدان اظهار داشت: اردیبهشت 92 پرواز مشهد راه‌اندازی شد ولی اسفندماه سال گذشته پس از سه سال این پرواز لغو شد.

وی با اشاره به اینکه قرارداد شرکت سیاحتی علیصدر ابتدا با هواپیمایی آسمان بود که به سبب تاخیر و کنسلی قرارداد با این شرکت لغو شد، گفت: پس از آن در 30 بهمن ماه سال گذشته با شرکت هواپیمایی کیش‌ایر جلساتی برگزار شد تا بتوان پروازها را برقرار کرد ولی این شرکت نیز نتوانست پروازی را در این ایام به همدان بدهد.

یاری با بیان اینک در اواخر سال گذشته و با وجود بسته شدن پروازها نمی‌توان پروازها را برای همدان برقرار کرد، گفت: از سوی دیگر با فرارسیدن ماه مبارک رمضان با رکود پروازها مواجه می‌شدیم که به همین دلیل صبر شد تا برای بعد از این ماه مبارک پروازها برقرار شود.

وی با بیان اینکه مسائل مربوط به عدم تمایل شرکت علیصدر برای برقراری پروازها درست نیست، گفت: در حال حاضر ایرباس 160 نفره برای پروزاهای همدان به مشهد و کیش چارتر شده و باید تلاش شود تا این پروازها پایدار بماند.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان با اعلام اینکه پروازهای همدان به کیش و مشهد از 26 تیرماه آغاز می‌شود، عنوان کرد: قیمت هر پرواز همدان به مشهد 450 هزار تومان و قیمت هر پرواز همدان به کیش 400 هزار تومان قیمت گذاری شده است.

وی با اشاره به اینکه مردم و مسافران می‌توانند از طریق سایت ALISADRMEHRHAMEDAN24.IR نسبت به خرید بلیت اقدام کنند، عنوان کرد: همچنین از طریق شماره 38282001 می‌توانند اطلاعات لازم را درباره رزرو پروازها کسب کنند.

یاری با تاکید بر اینکه شرط بقا پروازها تکمیل شدن آنهاست، گفت: اگر دوباره با لغو پروازهای همدان به کیش یا مشهد مواجه شویم بازگرداندن آن بسیار دشوار خواهد بود.

وی با بیان اینکه خام‌فروشی یکی از آفت ها و آسیب های بخش اقتصادی محسوب می‌شود، اظهار داشت: فروش پرواز بدون تور سود چندانی نمی‌تواند داشته باشد ولی اگر بتوان تور برای این پروازها تعریف کرد می‌توان روی قیمت کلی پرواز نیز مانور داد.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان بیان کرد: اگر اعتبار لازم در اختیار شرکت قرار گیرد می‌توان هتلی در مشهد یا کیش گارانتی کرده و از این پس تورهای متعددی را به این دو شهر فرستاد ولی در حال حاضر این شرایط وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، وی با بیان اینکه پروازهای برنامه‌ای خواست استان همدان بوده و این امر نیازمند استقبال مناسب مردم بود، گفت: انتظار می‌رود همکاری و همراهی لازم از سوی بخش خصوصی، آژانسهای مسافری و رسانه‌ها برای برقراری این پروازها صورت گیرد.

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *