پرواز پرستوئی دیگر ازدیار الوند: شهید علیرضا شمسی پور

photo_2016-05-02_20-24-51فرمانده تیپ 32 انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: یکی از مدافعان حرم و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در همدان به آرزوی دیرینه خود رسید و به خیل شهدا پیوست.

سردار مهدی فرجی  افزود: این رزمنده مدافع حرم روز گذشته در عملیات جستجوی پیکر شهدای مفقودالجسد در کشور عراق به شهادت رسید.

سردار فرجی اعلام کرد: این شهید والامقام از پیشکسوتان جهاد و شهادت بود و چندی پیش نیز به عنوان مدافع حرم در سوریه حضور داشت و ابتدای سال جاری به همدان بازگشت و سپس برای جستجوی پیکر شهدا عازم عراق شد.

 شهید علیرضا شمسی پور صبح امروز در تفحص شهدای والفجر 4 در ارتفاعات کانی‌مانگا پنجوین عراق به شهادت رسید.

شهید شمسی پور همچنین در هشت سال دفاع مقدس حضوری پر رنگ داشته و به عنوان یکی از مدافعان حرم الله در سوریه نیز شناخته می شود.

وی  در عملیات جستجوی پیکر شهدای مفقودالجسد در کشور عراق به شهادت رسید.

یکی از دوستان او می گوید: محرم سال گذشته بود که شهید شمسی پور، والله والله وقتی شهدا را در  یادمان شهدای کربلای 4 با ناله های جانسوز صدا زد که بلند شوند و  دستش را بگیرند، چرا که از این همه ظلم و ستم به مسلمان در سوریه، عرق، یمن و فلسطین خسته شده است، دلم لرزید.

شایان ذکر است مراسم استقبال از پیکر مطهر سردار شهید علیرضا شمسی پور، روز سه شنبه عصر ساعت 18 از میدان عاشورا و مراسم وداع با پیکر مطهر شهید روز سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه امام (ره)و مراسم تشییع روز چهارشنبه صبح ساعت 9:30 از میدان امام خمینی برگزار خواهد شد.

You may also like...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *